GÜNEY KAMPÜS KOLEJİNE

HOŞGELDİNİZ

 
 
Metin Kanmaz.jpg

Metin KANMAZ (Fizik Öğretmeni)

Metin Kanmaz, İskenderun, Antakya, Dörtyol, Mersin, Adana, Payas'ta binlerce üniversite adayına Fizik gibi çok zor bir alanı sevdiren, kimliği ve kişiliği ile saygı uyandıran, örnek alınan Güney Kampüs kurumlarının güven kalesi olan bir öğretmenimizdir. 3 Mart 2017 tarihinde aramızdan ayrıldı. Anısı her zaman okulumuzda ve Yüreğimizde yaşayacaktır.

“Güney Kampüsten Hayalinde ki Kampüse”

KURUMSAL.jpg

İnsan kendini eğitimle geleceğe taşır. Geleceğin başarılı insanlarını yetiştirmek, bugünün başarılı insanları ile mümkündür.  Güney Kampüs Metin Kanmaz Koleji, Akdeniz’in incisi, güneşin doğarken gülümsediği, barışın, kardeşliğin hüküm sürdüğü, mavi ve yeşilin kesiştiği nokta da bulunan İskenderun’da 2015 yılında kurulmuştur.

 

Eğitimde Akdeniz bölgesi ve Türkiye’de bir marka olmayı hedefleyen Güney Kampüs Metin Kanmaz Koleji, Atatürk ilke ve inkılâplarını benimsemiş, mutlu, kendisiyle barışık, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, öğrenmeyi seven, insanlığa değer katan vicdanlı bireyler yetiştirmek için yola çıkmıştır.

kurumsal2.jpg

“Güney Kampüsten Hayalinde ki Kampüse”

“Geleceğin eğitimi, eğitimin geleceği”

Sloganı ile başarı grafiğini her geçen gün yükselten Güney Kampüs Metin Kanmaz Koleji, eğitimde değişimin öncüsü olmuş, hayatta ki en değerli varlıkları olan çocuklarının geleceklerini düşünen velilere de umut ışığı olmayı başarmıştır.  Eğitimde kaliteyi, güven ve sorumluluk olarak gören Güney Kampüs Metin Kanmaz Koleji’nin hikayesi 10 yıl öncesine dayanmaktadır.  “Emek ve Başarıyla Geçen 10 Yıl!”  Çağdaş İskenderun’un eğitim ve öğretim hayatıyla özdeşleşmiş olan kurucu yapısı, uzman öğretmen kadrosu ve profesyonel yönetim anlayışıyla kapılarını 2008 yılında Güney Kampüs Dershanesi olarak aralayan kurumumuz sayısız başarılara imza atmıştır.

5
4
3
2
1